beIN MOVIES FAMILY HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES FAMILY HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN MOVIES FAMILY HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN MOVIES FAMILY HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN MOVIES FAMILY HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN MOVIES FAMILY HD kanalı kapandı mı?

beIN MOVIES FAMILY HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN MOVIES FAMILY HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN MOVIES FAMILY HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN MOVIES FAMILY HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN MOVIES FAMILY HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN MOVIES FAMILY 12072 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A DIGITURK HD T49


beIN MOVIES FAMILY HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES FAMILY HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES FAMILY HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES FAMILY HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES FAMILY HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES FAMILY HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN MOVIES FAMILY HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN MOVIES FAMILY HD Kanal Bilgileri

beIN MOVIES FAMILY HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN MOVIES FAMILY HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.