beIN MOVIES PREMIERE Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES PREMIERE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN MOVIES PREMIERE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN MOVIES PREMIERE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN MOVIES PREMIERE Türksat Frekansı Kaç?

beIN MOVIES PREMIERE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN MOVIES PREMIERE
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto

beIN MOVIES PREMIERE kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES PREMIERE Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES PREMIERE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES PREMIERE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES PREMIERE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES PREMIERE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN MOVIES PREMIERE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN MOVIES PREMIERE Kanal Bilgileri

beIN MOVIES PREMIERE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN MOVIES PREMIERE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.