beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat Frekansı Nedir?


beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN MOVIES PREMIERE 2
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme1.03.2024


beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanal Bilgileri

beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.