beIN MOVIES STARS Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES STARS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN MOVIES STARS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN MOVIES STARS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN MOVIES STARS Türksat Frekansı Kaç?

beIN MOVIES STARS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN MOVIES STARS
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

beIN MOVIES STARS kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES STARS Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES STARS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES STARS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES STARS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES STARS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN MOVIES STARS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN MOVIES STARS Kanal Bilgileri

beIN MOVIES STARS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN MOVIES STARS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.