beIN SERIES COMEDY Türksat Frekans Bilgisi

beIN SERIES COMEDY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı beIN SERIES COMEDY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SERIES COMEDY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SERIES COMEDY Türksat Frekansı Kaç?

beIN SERIES COMEDY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SERIES COMEDY
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreIrdeto

beIN SERIES COMEDY kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SERIES COMEDY Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SERIES COMEDY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SERIES COMEDY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SERIES COMEDY kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SERIES COMEDY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SERIES COMEDY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SERIES COMEDY Kanal Bilgileri

beIN SERIES COMEDY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SERIES COMEDY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.