beIN SERIES COMEDY HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN SERIES COMEDY HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı beIN SERIES COMEDY HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SERIES COMEDY HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SERIES COMEDY HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN SERIES COMEDY HD kanalı kapandı mı?

beIN SERIES COMEDY HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN SERIES COMEDY HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN SERIES COMEDY HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SERIES COMEDY HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN SERIES COMEDY HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN SERIES COMEDY 12072 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A DIGITURK HD T49


beIN SERIES COMEDY HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SERIES COMEDY HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SERIES COMEDY HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SERIES COMEDY HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SERIES COMEDY HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SERIES COMEDY HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SERIES COMEDY HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SERIES COMEDY HD Kanal Bilgileri

beIN SERIES COMEDY HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SERIES COMEDY HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.