beIN SERIES SCI-FI Türksat Frekans Bilgisi

beIN SERIES SCI-FI Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı beIN SERIES SCI-FI kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SERIES SCI-FI Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SERIES SCI-FI Türksat Frekansı Nedir?

beIN SERIES SCI-FI kanalı kapandı mı?

beIN SERIES SCI-FI kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN SERIES SCI-FI kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN SERIES SCI-FI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN SERIES SCI-FI
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreIrdeto

beIN SERIES SCI-FI kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SERIES SCI-FI Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SERIES SCI-FI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SERIES SCI-FI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SERIES SCI-FI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SERIES SCI-FI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SERIES SCI-FI Kanal Bilgileri

beIN SERIES SCI-FI kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SERIES SCI-FI kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.