beIN SERIES VICE Türksat Frekans Bilgisi

beIN SERIES VICE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı beIN SERIES VICE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SERIES VICE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SERIES VICE Türksat Frekansı Kaç?

beIN SERIES VICE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SERIES VICE
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreIrdeto

beIN SERIES VICE kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SERIES VICE Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SERIES VICE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SERIES VICE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SERIES VICE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SERIES VICE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SERIES VICE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SERIES VICE Kanal Bilgileri

beIN SERIES VICE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SERIES VICE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.