beIN SERIES VICE HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN SERIES VICE HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı beIN SERIES VICE HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SERIES VICE HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SERIES VICE HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN SERIES VICE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SERIES VICE HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreIrdeto

beIN SERIES VICE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SERIES VICE HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SERIES VICE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SERIES VICE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SERIES VICE HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SERIES VICE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SERIES VICE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SERIES VICE HD Kanal Bilgileri

beIN SERIES VICE HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SERIES VICE HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.