beIN SPORTS HABER. Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS HABER. Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS HABER. kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS HABER. Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS HABER. Türksat Frekansı Nedir?

beIN SPORTS HABER. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN SPORTS HABER.
Frekansı12378
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

beIN SPORTS HABER. kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS HABER. Kanalı 12378 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS HABER. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS HABER. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS HABER. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE paketinde bulunan beIN SPORTS HABER. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS HABER. Kanal Bilgileri

beIN SPORTS HABER. kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS HABER. kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.