beIN SPORTS HABER HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS HABER HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı beIN SPORTS HABER HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS HABER HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS HABER HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN SPORTS HABER HD kanalı kapandı mı?

beIN SPORTS HABER HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN SPORTS HABER HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN SPORTS HABER HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SPORTS HABER HD
Frekansı12378
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN SPORTS HABER HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN SPORTS HABER 12378 H - Yatay TR 30000 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE


beIN SPORTS HABER HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS HABER HD Kanalı 12378 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS HABER HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS HABER HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SPORTS HABER HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS HABER HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE paketinde bulunan beIN SPORTS HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS HABER HD Kanal Bilgileri

beIN SPORTS HABER HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS HABER HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.