beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalı kapandı mı?

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SPORTS INTERNATIONAL HD
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN SPORTS INTERNATIONAL 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS INTERNATIONAL HD Kanal Bilgileri

beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.