beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekansı Nedir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanal Bilgileri

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.