beIN SPORTS MAX2 Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS MAX2 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS MAX2 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS MAX2 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS MAX2 Türksat Frekansı Nedir?


beIN SPORTS MAX2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN SPORTS MAX2
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto
Güncelleme1.03.2024


beIN SPORTS MAX2 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS MAX2 Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS MAX2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS MAX2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS MAX2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN SPORTS MAX2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS MAX2 Kanal Bilgileri

beIN SPORTS MAX2 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS MAX2 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.