beIN SPORTS MAX 1 HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS MAX 1 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS MAX 1 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS MAX 1 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS MAX 1 HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN SPORTS MAX 1 HD kanalı kapandı mı?

beIN SPORTS MAX 1 HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN SPORTS MAX 1 HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN SPORTS MAX 1 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN SPORTS MAX 1 HD
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN SPORTS MAX 1 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN SPORTS MAX 1 11675 V - Dikey Batı 24444 3/4 T3A DIGITURK T37


beIN SPORTS MAX 1 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS MAX 1 HD Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS MAX 1 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS MAX 1 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SPORTS MAX 1 HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS MAX 1 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan beIN SPORTS MAX 1 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS MAX 1 HD Kanal Bilgileri

beIN SPORTS MAX 1 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS MAX 1 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.