Elly Hakkında - About Elly

Sepideh , kızının öğretmeni Elly'i de davet eder. Amacı, bir süredir Almanya'da yaşayan Ahmad isimli arkadaşı ile arasını yapmaktır.


Elly Hakkında - About Elly filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Elly Hakkında - About Elly

Elly Hakkında - About Elly izle

Elly Hakkında - About Elly filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Elly Hakkında - About Elly

2009 - İran Dram, Gizem türündeki filmin yönetmenliğini Asghar Farhadi'nin yapmaktadır. Oyuncu Taraneh Alidoosti, Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini, Peyman Moaadi, Saber Abbar'ten oluşmaktadır.

İranlı yönetmen Asghar Farhadi, yine muhteşem bir filme imza atmış. Bir grup orta sınıf aile, tatil amacıyla Tahran'dan deniz kenarında bir tatil kasabasına giderler. Sepideh , kızının öğretmeni Elly'i de davet eder. Amacı, bir süredir Almanya'da yaşayan Ahmad isimli arkadaşı ile arasını yapmaktır. Ertesi sabah Elly, annesinin hastaneye kaldırılmasını bahane ederek Tahran'a döneceğini söyler. Ancak Sepideh, Elly'nin kalmasını ister ve valizini saklar. Elly, denize giren çocuklara göz kulak olacaktır. Bir süre sonra Sepideh'in kızı, arkadaşlarından birinin boğulmak üzere olduğunu söyler.

Gülşifte Farahani, 10 Temmuz 1983'de İran'ın başkenti Tahran'da dünyaya gelmiştir.şarkıcılık ve aktrislik yapmaktadır.2012 Ocak ayında Fransız Madame Figaro dergisine verdiği çıplak pozlar nedeniyle ülkesinde büyük tepki görmüş ve İran'a geri dönememiştir. Yaşamını Paris'te sürdürmektedir.

Fragman İzle
Kategori: