Elly Hakkında - About Elly

İranlı yönetmen Asghar Farhadi, yine muhteşem bir filme imza atmış. Bir grup orta sınıf aile, tatil amacıyla Tahran’dan deniz kenarında bir tatil kasabasına giderler. Sepideh, kızının öğretmeni Elly’i de davet eder.


Elly Hakkında - About Elly  filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Elly Hakkında - About Elly

Elly Hakkında - About Elly izle

Elly Hakkında - About Elly  filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Elly Hakkında - About Elly

2009 Drama türündeki filmin yönetmenliğini Asghar Farhadi üstlenmektedir. Oyuncuları Taraneh Alidoosti, Shahab Hosseini, Golshifteh Farahani'ten oluşmaktadır.

İranlı yönetmen Asghar Farhadi, yine muhteşem bir filme imza atmış. Bir grup orta sınıf aile, tatil amacıyla Tahran’dan deniz kenarında bir tatil kasabasına giderler. Sepideh (Golshifteh Farahani), kızının öğretmeni Elly’i (Taraneh Alidoosti) de davet eder. Amacı, bir süredir Almanya’da yaşayan Ahmad isimli arkadaşı ile arasını yapmaktır. Ertesi sabah Elly, annesinin hastaneye kaldırılmasını bahane ederek Tahran’a döneceğini söyler. Ancak Sepideh, Elly’nin kalmasını ister ve valizini saklar. Elly, denize giren çocuklara göz kulak olacaktır. Bir süre sonra Sepideh’in kızı, arkadaşlarından birinin boğulmak üzere olduğunu söyler. Çocuk kurtarılır ancak Elly ortalarda yoktur. Peki Elly boğulmuş mudur? Yoksa Tahran’a geri mi dönmüştür?

Fragman İzle
Kategori: