Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight

Wall Street’in en popüler olduğu 1980’lerin sonlarında, ülkenin en iyi üniversitesinden mezun olan Matt, çok kazandığı işini bırakarak, video kaset kiralayan bir dükkanda işe girer.


Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight filmini FilBox SinemaTV Aşk  kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight

Evlilik Sınavı - Easy Virtue

Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight filmini FilBox  Sinema TV Aşk kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight

2011 | Komedi türündeki Eve Gidelim Mi? - Take Me Home Tonight filmin yönetmenliğini Michael Dowse'nin yapmaktadır. Oyuncu kadrosu Topher Grace, Dan Fogler, Anna Faris'ten oluşmaktadır.

Wall Street’in en popüler olduğu 1980’lerin sonlarında, ülkenin en iyi üniversitesinden mezun olan Matt (Topher Grace), çok kazandığı işini bırakarak, video kaset kiralayan bir dükkanda işe girer. Ancak dertler Matt’in peşini bırakmaz. En yakın arkadaşı Barry işsiz kalır, kızkardeşi Wendy sıkıcı bir adama aşık olmuştur ve uzun süreli platonik aşkına dair hiç umut yoktur. Matt için hayatını tekrar gözden geçirme vakti gelmiştir.

Fragman İzle

 Kategori: