Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe

Tecavüze uğrayan Jane Doe bu olayın şokunu atlatamaz ama kurban olmayı da kabul etmez. Tecavüzcüsü, kendinden önce 4 kadına daha saldırmıştır.


Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe filmini  FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe

Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe izle

Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe  filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jane Doe Davası - The Many Trials Of One Jane Doe

2005 | Gerilim, Dram türündeki filmin yönetmenliğini Jerry Ciccoritti üstlenmektedir. Oyuncuları Wendy Crewson, Steven Mackintosh And Sarah And Sarah And Sarah And Sarah And Sarah And Sarah Constible'ten oluşmaktadır.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış, ödüllü bir Kanada draması Tecavüze uğrayan Jane Doe (Wendy Crewson) bu olayın şokunu atlatamaz ama kurban olmayı da kabul etmez. Tecavüzcüsü, kendinden önce 4 kadına daha saldırmıştır. Üstelik bu saldırıların hepsi, yaşadığı yerin civarında gerçekleşmiştir. Jane Doe, soruşturmada ihmali olduğu için polis teşkilatına dava açar. Dava süreci, Jane Doe'yu bir efsane haline getirecektir.

Fragman İzle
Kategori: