Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart

Zixin, evli bir adamla beraberdir ve sonunda terkedilir. Sevgilisinden kalan eşyalardan kurtularak geçmişi geride bırakmak zorundadır.


 Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart  filmini filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart

Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart izle

 Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 Kalbimi Kırıp Da Gitme - Dont Go Breaking My Heart

2011 Romantik Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Johnnie To, Willi Patterson'nin yapmaktadır. Oyuncu Louis Koo, Anthony Edwards, Jenny Seagrove, Daniel Wu, Yuanyuan Gao, Charles Dance'ten oluşmaktadır.

Zixin, evli bir adamla beraberdir ve sonunda terkedilir. Sevgilisinden kalan eşyalardan kurtularak geçmişi geride bırakmak zorundadır. Burada devreye aslında dahi bir mimar fakat sokaklarda ayyaş bir biçimde dolaşan Fang girer ve eski sevgiliden kalan anılarden kurtulmasına yardım eder. Diğer yandan Zixin, karşı ofiste çalışan Cheng ile flörtleşmeye başlar. Bir yanda yakışıklı Cheng, diğer yanda iyi kalpli Fang vardır. Peki sonunda Zixin hangisini seçecektir?

Fragman İzle
Kategori: