Mezarına Tüküreceğim - I Spit On Your Grave

Jennifer Hills yeni romanını bitirmek için büyük şehirden uzakta bir kulübe kiralar. Yakınlarda yaşayan bir grup serseri, bir gece genç kadının kulübesine zorla girer; ona işkence ve tecavüz eder.


Mezarına Tüküreceğim - I Spit On Your Grave filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Mezarına Tüküreceğim - I Spit On Your Grave

Krallık - The Kingdom izle

Mezarına Tüküreceğim - I Spit On Your Grave filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Mezarına Tüküreceğim - I Spit On Your Grave

2010 Gerilim, Aksiyon Macera türündeki filmin yönetmenliğini Steven R. Monroe'nin yapmaktadır. Oyuncu Jeff Branson, Sarah Butler, Andrew Howard'ten oluşmaktadır.

Çekildiği dönemde izleyiciyi hayli rahatsız eden ve tartışma yaratan 1978 tarihli 'Day of the Woman'ın yeniden çevrimi Jennifer Hills (Sarah Butler) yeni romanını bitirmek için büyük şehirden uzakta bir kulübe kiralar. Yakınlarda yaşayan bir grup serseri, bir gece genç kadının kulübesine zorla girer; ona işkence ve tecavüz eder. Her şeye rağmen hayatta kalmayı başaran Jennifer, kendisinin öldüğünü zanneden bu vahşi adamlardan teker teker intikam almaya başlar.

Fragman İzle
Kategori: