Stephen King Öldürülemez

Bir grup arkadaş, ünlü yazar Stephen King'in yaşadığı göl bölgesini ziyaret etmeye karar verir. Ancak bölge halkı hiç de misafirperver değildir.


Stephen King Öldürülemez - You Can't Kill Stephen King  filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Stephen King Öldürülemez - You Can't Kill Stephen King

Stephen King Öldürülemez - You Can't Kill Stephen King izle

Stephen King Öldürülemez - You Can't Kill Stephen King filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Stephen King Öldürülemez - You Can't Kill Stephen King

2012 Komedi, Korku türündeki filmin yönetmenliğini Ben Jorge Valdés-Iga'nin yapmaktadır. Oyuncu Ronnie Khalil, Kayle Blogna, Crystal Arnette, Monroe Mannn'ten oluşmaktadır.

Bir grup arkadaş, ünlü yazar Stephen King'in yaşadığı göl bölgesini ziyaret etmeye karar verir. Ancak bölge halkı hiç de misafirperver değildir. Davetsiz misafirlerden ve King hakkındaki sorulardan nefret etmektedirler. Kısa sürede ortaya ölü bedenler çıkmaya başlar. Her cinayet, King'in romanlarından fırlamış gibidir. Gençler, akıbetlerinin King'in yazdıklarına benzememesi için ipuçlarını biraraya getirip hayatta kalmaya çalışır.

Fragman İzle
Kategori: