Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special

Hint yapımı, muhteşem dramanın başrol oyuncusu ve yönetmeni Aamir Khan Ishaan Awasthi dünyası mucizelerle dolu 8 yaşında bir çocuktur.


Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special 

Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special izle

Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special  filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yerdeki Yıldızlar - Every Child Is Special

2007 | Drama türündeki filmin yönetmenliğini Amole Gupte'nin yapmaktadır. Oyuncu Tanay Chheda, Aamir Khan, Darsheel Safary'ten oluşmaktadır.

Hint yapımı, muhteşem dramanın başrol oyuncusu ve yönetmeni Aamir Khan Ishaan Awasthi dünyası mucizelerle dolu 8 yaşında bir çocuktur. Renkler, balıklar, köpekler ve uçurtmalar, yetişkinlerin dünyasında önemsiz şeylerdir. Onlar daha çok, dersler, ödevler ve başarı ile ilgilenmektedir. Ishaan, okulda pek de başarılı değildir. İşler çığrından çıkınca ailesi, onu yatılı bir okula göndermeye karar verir. Ancak bu okulda da Ishaan derslerle pek ilgilenmez. Ram Shankar adında bir öğretmen, çocuklara çok daha pozitif bir biçimde yaklaşmaktadır. Ancak Ishaan buna da aldırış etmez. Ishaan'ın neden mutsuz olduğunu öğrenmeye kafaya koyan Ram, zamanla küçük çocuğun sıradışı dünyasına da adım atar.

Fragman İzle
Kategori: