Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed

Seattle’da bir dergide çalışan muhabir Jeff ve stajyerleri Darius ile Arnau, birlikte zamanda yolculuk yapacak birini aramak üzere gazete ilanı veren tuhaf bir adamı araştırmak üzere yola çıkarlar.


 Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed filmini FilBox Sinema TV kanalından  HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed

 Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed izle

 Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed  filmini FilBox Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed  

2012 | Komedi, Drama türündeki filmin yönetmenliğini Colin Trevorrow'nin yapmaktadır. Oyuncu Aubrey Plaza, Jake Johnson'ten oluşmaktadır.

Seattle’da bir dergide çalışan muhabir Jeff ve stajyerleri Darius ile Arnau, birlikte zamanda yolculuk yapacak birini aramak üzere gazete ilanı veren tuhaf bir adamı araştırmak üzere yola çıkarlar. İlanı veren adam, küçük bir kasabadaki markette çalışan Kenneth’dır. Darius, bu ilana başvuran kişi olarak, Kenneth ile iletişim kurar. Diğer yandan Jeff, bu kasabada yaşayan eski sevgilisi ile karşılaşır. Arnau’nun tek derdi ile tek gecelik bir ilişki yaşamaktır. Kenneth ile yakınlaşan Darius, adamın akıl hastası mı, yoksa zaman makinesini icat eden bir dahi mi olduğunu anlamak için kafa yormaktadır.

Fragman İzle

  
Kategori: