BBC First Türksat Frekans Bilgisi

BBC First Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BBC First kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC First Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC First Türksat Frekansı Nedir?

BBC First Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBBC First
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC First kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC FIRST HD 11880 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-2


BBC First kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC First Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC First kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BBC First Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC First kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan BBC First kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC First Kanal Bilgileri

BBC First kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC First kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.