CGTN Türksat Frekans Bilgisi

CGTN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı CGTN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CGTN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CGTN Türksat Frekansı Kaç?

CGTN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CGTN
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T39
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreŞifresiz

CGTN kanalının Türksat frekansı nedir?

CGTN Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CGTN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CGTN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CGTN kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CGTN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T39 paketinde bulunan CGTN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CGTN Kanal Bilgileri

CGTN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CGTN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.