CNN INTERNATIONAL Türksat Frekans Bilgisi

CNN INTERNATIONAL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı CNN INTERNATIONAL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CNN INTERNATIONAL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CNN INTERNATIONAL Türksat Frekansı Kaç?

CNN INTERNATIONAL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CNN INTERNATIONAL
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T39
TipHD
KategoriHABER
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

CNN INTERNATIONAL kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CNN INTERNATIONAL 12245 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P5 HD T416


CNN INTERNATIONAL kanalının Türksat frekansı nedir?

CNN INTERNATIONAL Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CNN INTERNATIONAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CNN INTERNATIONAL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CNN INTERNATIONAL kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNN INTERNATIONAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T39 paketinde bulunan CNN INTERNATIONAL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CNN INTERNATIONAL Kanal Bilgileri

CNN INTERNATIONAL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CNN INTERNATIONAL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.