FOLK ROODS Türksat Frekans Bilgisi

FOLK ROODS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı FOLK ROODS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FOLK ROODS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FOLK ROODS Türksat Frekansı Nedir?


FOLK ROODS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFOLK ROODS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.02.2024


FOLK ROODS kanalının Türksat frekansı nedir?

FOLK ROODS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FOLK ROODS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FOLK ROODS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FOLK ROODS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan FOLK ROODS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FOLK ROODS Kanal Bilgileri

FOLK ROODS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FOLK ROODS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.