MAXIMUM PARTY Türksat Frekans Bilgisi

MAXIMUM PARTY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MAXIMUM PARTY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MAXIMUM PARTY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MAXIMUM PARTY Türksat Frekansı Nedir?


MAXIMUM PARTY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMAXIMUM PARTY
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.02.2024


MAXIMUM PARTY kanalının Türksat frekansı nedir?

MAXIMUM PARTY Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MAXIMUM PARTY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MAXIMUM PARTY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MAXIMUM PARTY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan MAXIMUM PARTY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MAXIMUM PARTY Kanal Bilgileri

MAXIMUM PARTY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MAXIMUM PARTY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.