MCM TOP HD Türksat Frekans Bilgisi

MCM TOP HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MCM TOP HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MCM TOP HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MCM TOP HD Türksat Frekansı Kaç?

MCM TOP HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı MCM TOP HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

MCM TOP HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MCM TOP HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MCM TOP HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MCM TOP HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MCM TOP HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MCM TOP HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MCM TOP HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MCM TOP HD Kanal Bilgileri

MCM TOP HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MCM TOP HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.