MTV Live HD Türksat Frekans Bilgisi

MTV Live HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MTV Live HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MTV Live HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MTV Live HD Türksat Frekansı Nedir?

MTV Live HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMTV Live HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

MTV Live HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MTV Live HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MTV Live HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MTV Live HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MTV Live HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MTV Live HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MTV Live HD Kanal Bilgileri

MTV Live HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MTV Live HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.