NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgisi

NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı NAT GEO HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NAT GEO HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NAT GEO HD Türksat Frekansı Kaç?

NAT GEO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NAT GEO HD
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

NAT GEO HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NAT GEO HD 11822 H - Yatay Doğu 14166 3/4 T4A FOX INT HD PAKET


NAT GEO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NAT GEO HD Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NAT GEO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NAT GEO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NAT GEO HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NAT GEO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan NAT GEO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NAT GEO HD Kanal Bilgileri

NAT GEO HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NAT GEO HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.