NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgisi

NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan NAT GEO HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NAT GEO HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NAT GEO HD Türksat Frekansı Nedir?

NAT GEO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNAT GEO HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

NAT GEO HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NAT GEO HD 12196 H - Yatay Doğu 10400 3/4 T4A FOX INT HD PAKET
NAT GEO HD 11180 H - Yatay Batı 29750 5/6 T3A DIGITURK HD T324


NAT GEO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NAT GEO HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NAT GEO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NAT GEO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NAT GEO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan NAT GEO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NAT GEO HD Kanal Bilgileri

NAT GEO HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NAT GEO HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.