ÜLKE TV Türksat Frekans Bilgisi

ÜLKE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ÜLKE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ÜLKE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ÜLKE TV Türksat Frekansı Nedir?

ÜLKE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıÜLKE TV
Frekansı12095
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiKANAL 7 DOĞU PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

ÜLKE TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ULKE TV HD 12103 H - Yatay Doğu 8333 2/3 T4A KANAL 7 HD PAKET


ÜLKE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ÜLKE TV Kanalı 12095 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÜLKE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÜLKE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÜLKE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 DOĞU PAKET paketinde bulunan ÜLKE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ÜLKE TV Kanal Bilgileri

ÜLKE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ÜLKE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.