beIN GURME HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN GURME HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEMEK temalı beIN GURME HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN GURME HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN GURME HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN GURME HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN GURME HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriYEMEK
ŞifreIrdeto

beIN GURME HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN GURME HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN GURME HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN GURME HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN GURME HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN GURME HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEMEK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN GURME HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN GURME HD Kanal Bilgileri

beIN GURME HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN GURME HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.