DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgisi

DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı DISNEY JUNIOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISNEY JUNIOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISNEY JUNIOR Türksat Frekansı Nedir?

DISNEY JUNIOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDISNEY JUNIOR
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme29.11.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

DISNEY JUNIOR kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DISNEY JUNIOR 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56
DISNEY JUNIOR 12196 H - Yatay Doğu 10400 3/4 T4A FOX INT HD PAKET


DISNEY JUNIOR kanalının Türksat frekansı nedir?

DISNEY JUNIOR Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DISNEY JUNIOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DISNEY JUNIOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISNEY JUNIOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan DISNEY JUNIOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISNEY JUNIOR Kanal Bilgileri

DISNEY JUNIOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISNEY JUNIOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.